חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות ברכות מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר
מבזקים
עורך דין באסם כמאל2אולמי שפיק

קוקה דליה


מאגד הלון


סקר
האם יש לכם כוונה להבחר לתפקיד ציבורי ?
 

חינוך
סאאד חלבי
בית המשפט קיבל את עמדת אורט ומעכב את כניסת רשת עתיד לדליה
28/05/2015,  מאת: חסין חלבי

בית משפטבית המשפט שדן בבקשה של אורט להבהיר מדוע הם נפסלו, ומדוע לא זכו במכרז ורשת עתיד זכתה, ביהמ"ש ביקש מהנתבעת המועצה המקומית דליה להציג את המסמכים, כשלא היה בידה להשיג שלח את הצדדים עד יום רביעי לדיון נוסף בו המועצה תצטרך להציג את המסמכים מדוע נתנו לרשת עתיד לזכות.

חתירה להצלחה כל הורה רוצה
28/05/2015,  מאת: חסין חלבי

צעירים משכילים בפרויקט לתלמידיםהצעירים ענאן ארכאב וספאא דבור בשיתוף מנהלת תיכון רונסון ד"ר סועאד אבו רוכן, סרן שפיק כמאל וסגן פרג חנגר, אתיר כיוף מפרויקט אל-רואד והמלגאיות וסאפי חאשן, עושים את הבלתי יאומן, למען הצלחת תלמידים וקידומם להשכלה הגבוהה.

הספריה של צבי ינאי ז"ל עברה לחט"ב קופטאן בדליה
26/05/2015,  מאת: חסין חלבי

ספריית צבי ינאי בחטב דליהמנהלת חט"ב קופטאן דליה נסר אלדין דוגלת בשותפות איכות ידע ואהבת האדם, דליה הוכברג ינאי מגשימה חלום של צבי ז"ל, אביבה ינאי מרגישה הרבה כבוד גאווה ובעיקר התחברות.

לביב תאג מחאל
נמשכת ההיערכות להפעלת תכנית השאלת ספרי לימוד לתשע"ו
28/05/2015,  מאת: פורטל הכרמל

תלמידים בשנה החולפת הפעילו 227 בתי ספר בצפון מערכת השאלת ספרים ובתשע'ו המספר יגדל מכיוון שהתכנית הוגדרה כחובה, השאלת הספרים תאפשר לכל תלמיד לקבל סל ספרים שלם ללא הבדל ברקע וביכולת הסוציו-אקונומית.

"המדליק נר מנר זה נותן וזה אינו חסר"
25/05/2015,  מאת: חלא חלבי, חסין חלבי

הפעילות ביסודי בילדי והורי יסודי ב' דלית אל כרמל עכשיו יכולים להתגאות בעשייה בה ילדיהם קבלו את האמצעים הדרושים לניהול חיים אישיים,קרנבל בו הוצגו עבודות הילדים וצוות המורים,התוצאה כל כך מיוחדת שההורים רצו עוד סיבוב. לסרטון

אורט מפסיק את עבודתם של עשרות מורים ועובדי מנהלת בדליה
28/05/2015,  מאת: פורטל הכרמל

מכתב הפיטוריםהחלטת מועצת דליה לעבור לניהול רשת עתיד תפסה את סגל ההוראה ועובדי המנהלת ברשת אורט בתיכון למדעים ומנהיגות הטכנולוגי לא מוכנים לפגיעה במעמדם ותנאי העסקתם.

מרכז סעיד
תתנדב בחברה תזכה בנקודות לתואר
23/05/2015,  מאת: פורטל הכרמל

פעילות הצעת חוק חדשה של חברת הכנסת מירב בן-ארי בשיתוף עם התאחדות הסטודנטים מציעה תרומה לקהילה עבור נקודות זכות לתואר, מטרת החוק היא לעודד את הסטודנטים לפעול ולהיות מעורבים בקהילה, ובכך לקשר ולשלב אותם בחברה.

סטודנטים ערבים יוכלו לגשת לשתי בחינות פסיכומטריות ברציפות
21/05/2015,  מאת: פורטל הכרמל

אונ חיפהבעקבות פנייה של מרכז עדאלה, החליט המרכז הארצי לבחינות והערכה לאפשר לתלמידים ערבים הניגשים לבחינת הפסיכומטרי במועד ספטמבר 2015 לגשת לבחינה נוספת במועד העוקב בדצמבר 2015, וזאת בניגוד לתקנות עד כה.

ציון גבוה בבגרות במתמטיקה מפתח להצלחה בצבא ובמוסדות להשכלה גבוהה
19/05/2015,  מאת: פורטל הכרמל

תלמידיםמחקר שערכה קרן טראמפ אשר בדק את השיח ברשתות החברתיות בישראל סביב הבגרות במתמטיקה מעלה כי מרבית התלמידים מאמינים כי הצלחה בבחינה תשפר את סיכויי הצלחתם בעתיד.

האוניברסיטה הפתוחה 2
משלחת נוער מילניום מתיכון אזורי מגידו לבריסל
20/05/2015,  מאת: פורטל הכרמל

משלחת המילניוםהאם מספר הרעבים בעולם ירד משמעותית בעקבות מאמצים מרוכזים של האו"ם? באיזו מידה חל פיחות בתמותת ילדים, החל משנת 2000 ועד היום? משלחות נוער משש מדינות כולל פלסטין וישראל, יצאו לבלגיה לדון בשאלות האלה.

הבגרות במתמטיקה בצל ההנחיות החדשות
18/05/2015,  מאת: פורטל הכרמל

בית ספרכל מועד שבו מתקרבת בחינת הבגרות במתמטיקה גובר הלחץ הכללי בכל המערכת, לפי הנוהל החדש התלמידים ימתינו בכיתות תחת השגחה 45 דקות לפני קבלת הבחינה, בבגרות במתמטיקה צפויים להיבחן כ 30  אלף תלמידי יא יב בצפון.

מדעני העתיד ביריד החקר המדעי במגזר הדרוזי
17/05/2015,  מאת: פורטל הכרמל

משתתפים בירידיריד חקר מדעי ופתרון בעיות במדע וטכנולוגיה של המגזר הדרוזי והצ'רקסי במחוז הצפון נערך בהשתתפות 56 בתי ספר מהמגזר הדרוזי במחוז הצפון, 300 תלמידים, 200 מורים, מפקחים ומנהלים מהמגזר.

נסיב חלבי ובניו
בדליה ועוספיה גם בשנה הבאה ילמדו 6 ימים
13/05/2015,  מאת: פורטל הכרמל

תיכון בדליהועדה משותפת למשרד החינוך והרשות המקומית החליטה על המשך קיום שישה ימי לימוד בדאלית אל כרמל ועוספיא גם בשנה"ל תשע"ו, זו תגובת משרד החינוך לפורטל הכרמל בסוגיית התלמידים שלא מגיעים ללמוד בימי שישי, אף אחד לא שיתף את ההורים.

פוענחה הכתובת העברית הקדומה ביותר שנמצאה בירושלים
17/05/2015,  מאת: פורטל הכרמל

הכתובתכתובת שנרשמה לפני כ-3000 שנה ואשר נחרטה על גבי קנקן אגירה גדול, ונשתמרו ממנה 8 אותיות. עד כה הצעות הפרשנות דיברו על כך שלא מדובר בכתב עברי, וכי מספר האותיות הספור לא מאפשר קריאה של הכתובת. על פי הקריאה של פרופ' גליל מדובר בכתובת עברית.

מצויינות אישית כדרך חיים ביסודי ב דליה
14/05/2015,  מאת: פורטל הכרמל

התלמידים הזוכיםתלמידים מבית ספר יסודי ב' בדאלית אל כרמל זכו במקום הרביעי בתחרות תכנות ארצית קודמאנקי CodeMonkey ובפרס מכובד של 3500 ₪, התחרות היא יוזמה של חברות ההיי-טק המובילות בעולם.

נסיב חלבי ובניו
כתבות נוספות...
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 2856

מרכז סעידמשתלת מנסור

מנהל חלבי

אדיב חשמל

נשירת שיערמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
וילונות הנסיכה
וילונות הנסיכה
מודעות פרסוםרולה מריח

רדיו חיפה