חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות ברכות מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר
מבזקים
לביב נסראלדין

רדואן נטור

קמיליה תכשיטים

סאמר והבה
רדיו חיפה

אליאנס

נדים קבלאן


סקר
האם יש שחיתות בכפר הדרוזי ?
 

חינוך
coka דליה
תלונות של מבקרים בחורבת כרך בדליה
03/10/2015,  מאת: פורטל הכרמל

חרבת כרךהפעם זה לא יהודים שממשיכים לכתוב ביקורת שהמקום מוזנח ומלא אשפה, הפעם אלה תלמידי בית ספר תיכון דרוזי מהגליל שהגיעו לסיור וכל הדרך התלוננו שהם לא מבינים איך דבר כזה קורה ועוד בדליה, לא להאמין, חורבת כרך ההיסטורית מזבלה לתושבי דליה.

דיכאון בילדים: הטיפול המשולב
01/10/2015,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהילד שלא מקבל טיפול נגד דיכאון עלול לסבול ממחלת דיכאון שתחזור ותופיע בהתקפים לאורך כל שנות חייו. במרפאה לטיפול במצבי רוח במרכז שניידר מקנים לילד כלים להתמודד עם הדיכאון והשלכותיו בטיפול משולב: פסיכולוגי, סביבתי ותרופתי

מי ישמור על ילדי הגן?
24/09/2015,  מאת: פורטל הכרמל

ילדי גןמנתוני ארגון “בטרם” לבטיחות ילדים עולה כי בשנים האחרונות אירעו בישראל עשרות מקרים של השארת ילדים לבדם ברכב לשעות ארוכות, חלק מהמקרים הסתיימו באסון. ברוב המקרים שסוקרו בכלי התקשורת שכחו ההורים את הילדים ברכבם בדרכם לגן הילדים.

נסיב חלבי
שימוע למורה שאמרה: ''חיילי צה''ל רוצחים''
27/09/2015,  מאת: פורטל הכרמל
לקחת את בני הנוער למקום בטוח
21/09/2015,  מאת: פורטל הכרמל

נוער עוספיההחינוך הלא פורמאלי חי וקיים בעוספיה, חינוך שמוביל שיך דיין דיין שמלא בשמחה למען בני הנוער והיום לחג פעילות ענפה בה מנגנים ושרים, בין דיין, לעמותת אוונגרד, דינה מנסור ורואן עיסמי.

תלמידי יסודי א' דליה במשחק כדורגל בסמי עופר
20/09/2015,  מאת: פורטל הכרמל

סמי עופרכיתה ו מבית ספר יסודי א' במשחק באצטדיון סמי עופר בחיפה, במשחק בין הקבוצות הפועל ת"א והפועל חיפה, הגעתם של התלמידים היא חלק מפרויקט שוועד ההורים היישובי מוביל זו שנה שנייה עם מועדון הפועל חיפה.

קניון אמין כיוף אמצעי
ליל המדענים חוזרים לחקר המוח
21/09/2015,  מאת: פורטל הכרמל

היבה זידאןהלילה בכל האוניברסיטאות בארץ מתקיימים אירועי ליל המדענים והשנה בסימן חקר המוח, שוב אנו חוזרים לראיון שקיימנו עם חוקרת המוח היבא זידאן מדאלית אל כרמל.

משהו קרה בשנים האחרונות במערכת החינוך
21/09/2015,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמה"חוסר ידע של מורים, בעקבות סקר על בורות המורים במושגי יסוד בהיסטוריה ישראלית, אייל רם, נציג משרד החינוך נכניס בקרוב תהליכי מיון איכותיים ללומדי הוראה

מחנכים בעתיד דליה לנתינה לחברה
18/09/2015,  מאת: אמלה חלבי

תלמידות עתיד דליהיוזמה מבורכת של יריד מכירות כשהמטרה מכירת פריטים שהילדים הביאו, ההורים קנו והכסף עבר למחלקת הרווחה, הרעיון לתת אפשרות מפגש חיבור ושייכות לתלמידים, המנהלת ח'וזאמה מתרגשת מרוח הנתינה שגרמה לפקק. סרטון

נסיב חלבי
ארגון המורים מזדהה עם בתי הספר הכנסייתיים
19/09/2015,  מאת: פורטל הכרמל
תיכוןארגון המורים החליט על שביתה בת שעתיים, מחר ראשון, הלימודים יפתחו ב 10:00 בבתי הספר העל-יסודיים, לאות הזדהות עם מאבקם של בתי הספר הנוצריים, שטרם פתחו את שנת הלימודים, תלמידי היסודי ילמדו כרגיל.
תלמידים בישראל מתחילים להשתמש במחשב בגיל מוקדם
19/09/2015,  מאת: פורטל הכרמל

תלמידיםהרשות הארצית למדידה והערכה בחינוך, מפרסמת נתונים מתוך מחקר פיזה 2012 המתמקד בתמונת המצב של הזמינות והשימוש באמצעי תקשוב בקרב תלמידים בני 15 בישראל.

תגובת הועד הישובי שהכרמל לא נכלל בתוכנית המתמטיקה 5 פי 2
13/09/2015,  מאת: פורטל הכרמל

רביע חלביחשיפת פורטל הכרמל למבחן המיון שקיימה עתיד בדליה, מביא שרשרת של תגובות מכל עבר, רביע חלבי יו"ר הועד היישובי, משוכנע שהמערכת אכן מטפלת בהכנסת בתי הספר לתוכנית, רביע מדבר על הזמנים בהם לא חשבו על 3 יחידות.

רפיק חלבי בתגובה לאי שילוב דליה ב5 יחידות מתמטיקה
11/09/2015,  מאת: פורטל הכרמל

רפיק חלביבכתבה שחשפנו שמבחן המיון שבוצע בעתיד דליה, הוא סוג של כתה ג', בהמשך נחשוף את שאלות המבחן, ראש המועצה רפיק חלבי בתגובה, כותב לנו: "אורט נכשלה בעליל ועכשיו הגיע זמן השיפור".

نظـــــــــــــرة فـــــــي الـــــــرّيــــاضيّـــات
14/09/2015,  מאת: منير فرّو
מתמטיקהالرياضيات أو بالأحرى العلوم البديهيات التي هي حقائق ثابتة لا تحتاج إلى براهين، هي من العلوم العقلية، فهي من الرياضة بمعنى الحركة، فكما أن الجسم يحتاج إلى حركة ليستمر في نشاطه، كذلك الرياضيات هي رياضة وحركة للدماغ ليبقى محافظا على ذاكرته ونشاطه الفكري، مبتعدا بذلك عن السكون الذي هو الخمول والموت
עתיד ורונסון בכרמל לא נכללים בלימודי 5 יח מתמטיקה של בנט ופארס
11/09/2015,  מאת: חסין חלבי

תיכון עתידהיום מתקיים מבחן למטרת חלוקה במתמטיקה בעתיד דליה, מבחן רמת כיתה ג', רונסון לא התקבלו לתוכנית, מהנא מצפה שאולי בתי הספר בכרמל יכנסו, דליה ועוספיה נשארים בתחתית במתמטיקה, מדוע הגענו לכאן?.

קניון אמין כיוף אמצעי
כתבות נוספות...
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 2985

מרכז סעיד

אימאן שאמי והב

מנסור סנטרמשתלת מנסורמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
קניון מנסור סנטר
קניון מנסור סנטר
מודעות פרסום

רולה מריח

שביל הבנים