מכבסת המבשם
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות ברכות מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר
מבזקים

רדואן נטור

סאמר ווהבה

מנסור משתלה


נסיב חלבי מספר 2

עורך דין באסם כמאל

סאיד חלבי

מאגד הלון


סקר
האם אתם מרוצים מתוצאות הבגרות בדאלית אל כרמל?
 
האם אתם מרוצים מתוצאות הבגרות בעוספיה?
 

חינוך
תינוקי 2
חוק חופש המידע יחול על המוסדות האקדמיים
28/10/2014,  מאת: פורטל הכרמל

הכרמלוועדת החוקה, חוק ומשפט של הכנסת אישרה לקריאה שניה ושלישית את הצעת חוק של ח"כ מיקי רוזנטל הצעה הקובעת שחוק חופש המידע יחול גם על האוניברסיטאות והמכללות הציבוריות המתוקצבות.

עלייה באלימות במגזר הערבי
28/10/2014,  מאת: פורטל הכרמל

תלמידיםדוח נתוני האקלים והסביבה הפדגוגית שפרסמה הרשות הארצית להערכה ולמדידה בחינוך, מצביע על ירידה ברמת האלימות בבתי הספר ועלייה בלימוד בעזרת האינטרנט ובקבוצות תגבור.

120 מפקחים ומדריכים בכינוס אבני דרך ללמידה משמעותית
27/10/2014,  מאת: פורטל הכרמל

למידה משמעותית נשענת על שלוש צלעות ערך ללומד ולחברה, מעורבות ורלבנטיות ומבוססת על תפיסה כוללת של תהליכי חינוך, למידה, הוראה והערכה והיא ניתנת ליישום בכל תחומי הדעת

לראשונה צעירים ישראלים יוכלו לעבוד ולטייל באוסטרליה למשך שנה
27/10/2014,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהשגריר ישראל באוסטרליה שמואל בן שמואל וסגנית שר ההגירה והגנת הגבולות האוסטרלי סנטור מיכאלה קש, חתמו על הסכם הדדי בין ישראל ואוסטרליה,

הבחירות בבית ספר דתי אלאשראק
23/10/2014,  מאת: אמלה חלבי

תלמידי בית ספר דתי אלאשראקנבילה חלבי מרכזת מעורבות חברתית בבית ספר דתי אלאשרק בכרמל מביאה לנו את הרגעים בהם 3 תלמידים מכיתות ו' מתמודדים על תפקיד יו"ר מועצת התלמידים בבית הספר, סרטון

שיך מוהנא פארס הציג את התכנית לשיפור איכות הוראת המתמטיקה
22/10/2014,  מאת: פורטל הכרמל

שיך מוהנא פארסבכנס משותף למשרד החינוך גופים וחברות הייטק, הציג שיך מוהנא פארס ההמונה על החינוך הדרוזי והצ'רקסי והאחראי על תחום המצוינות במתמטיקה ומדעים במשרד החינוך, את תכנית המשרד לשפר את איכות הוראת המדעים והמתמטיקה.

אנס חדיד
גאווה צפונית : 5 בתי ספר מציגים 100 אחוז הצלחה בבגרות מהלומדים לתשע'ג
22/10/2014,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהמקיף בית ג'אן, 'הזורעים' הגליל התחתון, תיכון דרוזי למדעים ירכא, תיכון 'מסאר' בנצרת, תיכון 'המתמיד' בקריית שמונה, הגיעו להצלחה בשיעור של 100 אחוז מהלומדים, בבחינות הבגרות לתשע'ג.

שמים סוף לפסיכומטרי
22/10/2014,  מאת: פורטל הכרמל

השר פירוןלראשונה: החל מהשנה הבאה תתאפשר קבלה ללימודים אקדמיים על סמך תעודת הבגרות בלבד, היעד: אחד מכל שלושה סטודנטים יתקבל לאקדמיה בלי פסיכומטרי.

תגובת וגיה כיוף להישג של עוספיה בזכאות לבגרות ע"פ מדרגי הטיפוח
20/10/2014,  מאת: אמלה חלבי

וגיה כיוףבעקבות פרסום נתוני ההישגים בבחינות הבגרות תשע"ג, מסתמנת עליה משמעותית בשיעורי הזכאות של תלמידי עוספיה שהגיעה למקום השני בארצי, וגיה כיוף ראש המועצה: "לכל המבקרים שהיו בעבר והיום, צריכים ללמוד לקרוא תהליכים".

קניון אמין כיוף
בית ג'אן מקום שני בארץ בשיעור הזכאים לבגרות
20/10/2014,  מאת: פורטל הכרמל

גלילמשרד החינוך פרסם היום את דירוג שיעור הזכאים לבגרות לפי יישובים לשנת הלימודים תשע"ג, לפי הנתונים: כוכב יאיר בראש, בית ג'אן במקום השני, מודיעין עלית אחרונה. עלייה משמעותית גבוהה לישובים במגזר הדרוזי במחוז חיפה, עוספיה במקום השני בארצי בישובים המשתפרים.

"בעוספיה ודליה צריך לשאוף לשיפור המערכת התומכת"
13/10/2014,  מאת: חסין חלבי

ד"ר מחמד אבו ראשדד"ר מחמד אבו ראשד:"בדרך כלל ההורים לא יודעים לאן לפנות ויש משהו שקושר את כל הבעיות יחד, פה חשיבות העניין, כשמתעוררת בעיה של התנהגות או יכולות למידה בבית ספר, צריך להפנות את הילד לרופא הילדים שלו".

ביה"ס היחיד בארץ שמלמד ארמית שוב בכותרות
19/10/2014,  מאת: פורטל הכרמל

רים חטיבלבית הספר היסודי בגוש חלב אותו מנהלת רים ח'טיב יגיעו קבוצת פרופסורים ודוקטורים חוקרי השפה והתרבות הארמית מכל רחבי העולם ויפגשו עם התלמידים בבית הספר ועם נציגי הקהילה הארמית בכפר הנוצרי.

משרד החינוך מציג תוכנית לשמירה על טוהר הבחינות
19/10/2014,  מאת: פורטל הכרמל

בית ספרמשרד החינוך מוביל תוכנית מצויינות ערכית והגברת האמון במערכת החינוך, לפיה בתי הספר יחולקו לשלוש קטגוריות על פי שיעור המחברות הפסולות במבחנים קודמים וזאת בכדי לשמור על טוהר בחינות הבגרות.

איאם חלבי נבחרה ליו"ר מועצת התלמידים בבית ספר ג׳
16/10/2014,  מאת: פורטל הכרמל

איאם חלביאיאם אמין חלבי תלמידת כיתה ו' נבחרה ליו"ר מועצת התלמידים בבית ספר יסודי תקשורתי ג׳, איאם ילדה מצטיינת ומחוננת וספורטאית מצטיינת.

פרופ' רפיק אברהים מאוניברסיטת חיפה: "דרושה רפורמה בבחינת הפסיכומטרי בערבית"
11/10/2014,  מאת: פורטל הכרמל

רפיק אברהיםמחקר משותף של חוקרים מאוניברסיטת חיפה וחוקרים מהמרכז הארצי לבחינות ולהערכה, שאותו הוביל פרופ' רפיק אברהים, התמקד בקטעי הבנת הנקרא אשר עברו השוואה בכל המדדים ונכללו במבחן הכניסה הפסיכומטרי לאוניברסיטאות, הממצאים מחייבים שינוי.

כתבות נוספות...
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 2663

סעיד מרכז מזון

אנס חדידשריף רוחאנא עוהנא חדר כושרמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
פלטיניום
פלטיניום
מודעות פרסום

רדיו חיפה

מגדי אבו מפלח

פאדל חלבירולה מריח