ח
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות ברכות מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר
מבזקים
יונס ווהבה

רדואן נטור

שפיק

קוקה דליה


א.ב תעופה

נסיב חלבי מספר 2

מאגד הלון


סקר
האם אתם מחוסרי דיור בישוב שלכם?
 

חינוך
נדים קבלאן
שילוב מוצלח בין ועד ההורים הישובי לצעירים
27/02/2015,  מאת: אמלה חלבי

נוער דרוזיועד הורים ישובי דליה בשיתוף בני נוער צעירים וכוחות ההצלה בכרמל, עושים מהפך פעילות חברתי, שמניף דגל ניצחון לטובת כולם, שנהנים מעשיה חינוכית לטובת החברה, נוער, תלמידים והורים עושים מהפך.

לא לסמים ביוזמת תיכון דליה
25/02/2015,  מאת: פורטל הכרמל

פעילות לא לסמים בתיכון אורטמפגש מיוחד בין הצוות המקצועי בבית הספר התיכון אורט דליה , הרווחה, המשטרה, עמותת עולם ללא לסמים, בשיתוף ההורים והאימאמים, מקבלים כלים להתמודד עם התופעה המסוכנת.

ביולוגיה 5 יח"ל הוא מקצוע הרחבה מועדף על התלמידים בארץ
25/02/2015,  מאת: פורטל הכרמל

הזוכים באולימפיאדת הביולוגיהאולימפיאדת הביולוגיה היא אתגר לתלמידים שלקחו חלק בתחרות המבוססת על עבודות חקר אותן מבצעים התלמידים בכיתות י"ב הלומדים ביולוגיה 5 יח"ל, באולימפיאדה ה-18 לביולוגיה זכה יואב אבי-גיא מתיכון גימנסיה הרצליה.

אנס חדיד
לשלב את החינוך וקידום עובדי ההוראה בין עיקרי הנושאים שיטופלו בכנסת הבאה
25/02/2015,  מאת: פורטל הכרמל

חני לידורפחות מחודש לבחירות ורק עכשיו חושפות חלק מהמפלגות את כוונותיהן בנושאי החינוך, כמו למשל תכנית המבוססת בעיקר על תוספות תקציביות מהאוצר, שמטרתה ליצור מערכת שמרחיבה את האחריות על הילדים ולהתברג בין העשירייה הראשונה בעולם בתחום החינוך, תוך עשור.

העיצומים יופסקו המורים והיועצות יחזרו לעבודתם
24/02/2015,  מאת: פורטל הכרמל

חיפהבדיון אשר התקיים בבית הדין הארצי לעבודה בירושלים סיכמו משרד החינוך, משרד האוצר, השלטון המקומי וארגון המורים, כי העיצומים אשר ננקטו בנושא ההתאמות לבחינות הבגרות יופסקו לאלתר, וכי עובדי ההוראה והיועצות יחזרו לעבודתם.

על פוליטיקה חדשה, תעמולה ברשת וחוק הבחירות בישראל
23/02/2015,  מאת: פורטל הכרמל

רשתהעובדה כי חוק הבחירות אינו עוסק כמעט לחלוטין בתעמולה ברשת האינטרנט מותירה פרצות גדולות, שמהוות סכנה לטוהר הבחירות וערך השוויוניות בבחירות, כך עולה מעבודת דוקטורט חדשה של ד"ר שרון חלבה-עמיר.

נאסר הלון
עוספיה זכתה בתקציב לתכנון ובניית מעונות יום
22/02/2015,  מאת: פורטל הכרמל

מעונות יוםבעקבות פעילות מרוכזת של מרכז מסאווא, עמותת סיכוי ועוד, הושגו תקציבים לעשרות ישובים ערבים ודרוזים, שכוללים עשרות מיליונים, לתכנון ובניית מעונות יום לגיל הרך, בין הישובים שהגישו וקיבלו תקציב לבניית מעונות יום עוספיה, שפרעם ויאנוח גת.

בני נוער מכל העדות מובילי חברת מופת
22/02/2015,  מאת: פורטל הכרמל

בני הנוער מהפרויקט בונים חברת מופתמחוז חיפה מחזק את החינוך לערכים וממשיך את המסורת המבורכת, זו שנה רביעית, של  קונגרס הנוער, לחבר את כלל בני הנוער במחוז חיפה מכל המגזרים ומכל הדתות לשיח משותף סביב סובלנות דתית.

בפקולטה לרפואה בגליל חוקרים את המבנה המרחבי של ה-DNA
22/02/2015,  מאת: פורטל הכרמל

דר איתי אוןבפקולטה לרפואה בגליל, פועלת מעבדה חדשנית וייחודית, החוקרת את המבנה המרחבי של ה-DNA וחשיבותו לגדילה ולהתפתחות גוף האדם ולאיתור מחלות. בראש המעבדה עומד ד"ר איתי און.

נסיב חלבי ובניו
מועצה אזורית מגידו העניקה מלגות ל-60 סטודנטים תושבי המועצה
22/02/2015,  מאת: פורטל הכרמל

חלוקת מלגותכמו בכל שנה מועצה אזורית מגידו חילקה מלגות לסטודנטים שלה, את המלגות העניקו בטקס מרשים, לכל אחד ואחת מן הסטודנטים, איציק חולבסקי ראש המועצה, אברהם אזולאי מנכ"ל המועצה ויואל מחפוד מ"מ ראש המועצה.

בבחירות בתיכון ראמה הובילו ערבים הליכוד והמחנה הציוני
19/02/2015,  מאת: פורטל הכרמל

בחירות בראמהבכפר ראמה בגליל העליון התקיימו בחירות בתיכון, בכפר שרוב תושביו בני העדה הנוצרית, מוסלמים ודרוזים, המפלגה הערבית המשותפת קיבלה רוב של 40.5%, הליכוד 10.5%, המחנה הציוני 8%, מה לומדים מהבחירות האלה?

שתי המכללות לחינוך נפגשות למטרה חינוכית
16/02/2015,  מאת: חסין חלבי

המכללה הערבית חיפהנשיא המכללה הערבית לחינוך חיפה עו"ד זכי כמאל וסגל ההוראה במכללה אירחו את נשיא מכללת אחווה פרופסור עליאן קרינאוי וסגל מכללת אחווה, שכל המטרה לדון בשיתוף פעולה חינוכי ומחקרים מדעיים, לא יכולנו להתעלם מהבחירות לכנסת ה20

נאסר הלון
הלימודים לא יתקיימו ביום שישי בכפרי הכרמל
19/02/2015,  מאת: פורטל הכרמל

שלגלאור מזג האוויר הסוער שפוקד את האזור, הוחלט במועצות המקומיות בדאלית אל כרמל ועוספיה, לא לקיים את הלימודים ביום שישי 20/2/15, כמו כן משחקי הליגה בכדורגל בוטלו, היערכות למזג אוויר סוער.

איך נדע שהילדים שלנו מוכנים לכיתה א'?
18/02/2015,  מאת: פורטל הכרמל

גן ילדיםכ-150 אלף ילדים עולים מידי שנה לכיתה א', איך ניתן להקל על המעבר הזה? מה הן המיומנויות הנדרשות כדי לעבור את זה בהצלחה? ואיך בוחרים את ההכנה המתאימה ביותר?.

מוסדות החינוך אינם ערוכים לרעידת אדמה
16/02/2015,  מאת: פורטל הכרמל

תרגיל התגוננות"רעידת אדמה יכולה להכות במדינת ישראל בכל רגע נתון ולגרום הרס רב ואלפי הרוגים. מוסדות החינוך אינם ערוכים לרעידות אדמה והתרגול שאנו עורכים היום בבתי הספר הוא חלק קטן מהפתרון".

דגים בדיע סאלח
כתבות נוספות...
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 2772

נדים קבלאן

ח

דרכא

מכללה ערבית חיפה

אנס חדיד

מתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
מכבסת המבשם
מכבסת המבשם
מודעות פרסום

רולה מריחרדיו חיפה

מרכז ריאן