מרכז יוסף נסר אלדין
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות ברכות מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר
מבזקים
עורך דין באסם כמאל2

אולמי שפיק

קמיליה תכשיטיםלביב נסראלדין


ריאן

מאגד הלון


סקר
האם נגרם נזק לדרוזים בישראל כתוצאה מלקיחת החוק לידיים?
 

שונות
האינטרנט הוא כמו מוטציה ההולכת ומתרחבת ומתפשטת
30/06/2015,  מאת: פורטל הכרמל

השופטים לאמצעי התפוצה ההמוניים דרך האינטרנט והסלולר עלולים להיות השפעות הרסניות. כך סבור השופט ד"ר עודד מודריק, סגן נשיא בית המשפט המחוזי בתל אביב.

على كل الدروز في اوطانهم التوحد والالتفاف حول قيادتهم الروحية والاخلاص للوطن
29/06/2015,  מאת: منير فرّو

الدروزاخواني ان الاوضاع العصيبة والمصيرية التي تمر بها الاكثرية من طائفتنا المعروفية في الاراضي السورية ورغما عن ارادتها تُحتّم علينا نزع الاختلافات الهامشية والسياسية فيما بيننا والتوحد حول القيادات الروحية في كل بلد والاخلاص لوطنهم الذي يعيشون فيه من اجل حفظ كرامة الطائفة والوطن

אימהות ואבות בין עבודה למשפחה
29/06/2015,  מאת: פורטל הכרמל

אימהות ואבותתפקיד הגברים לפרנס, תפקיד הנשים לגדל את הילדים, פסקי דין הנוגעים לזכותם של אבות להקלות בעבודה עבור טיפול בילדיהם, גם אם האב אינו עובד, האישה היא עדיין זו שנדרשת לשלב בין הבית לעבודה.

סאאד חלבי
בנצי סאו ימונה לממלא מקום המפכ"ל
27/06/2015,  מאת: פורטל הכרמל

ניצב בנצי סאוניצב בנצי סאו ימונה לתפקיד ממלא מקום מפכ"ל משטרת ישראל, כך הודיע השר לביטחון הפנים גלעד ארדן, המינוי ייכנס לתוקפו החל מתאריך 1.7.2015 ועד ל-1.9.2015, או עד למינוי מפכ"ל קבוע למשטרת ישראל ע"י הממשלה.

רעידת אדמה הורגשה בדרום ישראל
27/06/2015,  מאת: פורטל הכרמל

הערב שבת הורגשה רעידת אדמה בעוצמה 5.2 בדרום ישראל מוקד הרעש בסיני דרומית לאילת.

שוברים שיא 24 לידות ב24 שעות
26/06/2015,  מאת: פורטל הכרמל

שיא לידותבאגף לאם וליילוד במרכז הרפואי פדה פוריה ממשיכים לשבור שיאים. הפעם נרשמו 24 לידות במשך 24 שעות. ד"ר דימה צ'ויון, אחראי חדר לידה "זה שיא חדש וגאווה גדולה לצוות כולו".

אסואן אבו חמוד
דרוזים תקפו אמבולנס צבאי וביצעו לינץ' בפצועים
22/06/2015,  מאת: ועד אבו זיד פורטל הכרמל
מגדל שמס אחרי הלינץעשרות תושבים דרוזים הקימו מחסום בנווה אטיב, עצרו אמבולנס צבאי שהעביר פצועים מהגבול הסורי וביצעו בהם לינץ', נקבע מותו של אחד הפצועים, עימות התפתח בין החיילים למפגינים, כוחות גדולים של צה"ל ומשטרה במקום. סרטונים
צורב לנו המדוזות כבר כאן
22/06/2015,  מאת: פורטל הכרמל

מדוזההמדוזות ממין החוטית הנודדת הגיעו לחופי הרחצה, עקב פניות רבות למוקד מד"א ממתרחצים שנצרבו ממדוזות, מד"א ממליץ איך להתמודד עם הצריבות של המדוזות.

מוכנים שהממשלה תעקוב אחרינו ברשת
22/06/2015,  מאת: פורטל הכרמל

להמחשהישראליים רבים מוכנים למעקב של הממשלה אחרי פעילותם ברשת האינטרנט במגוון תחומים, 53% הסכימו למעקב ממשלתי אחרי הדואר האלקטרוני שלהם ואחרי רשתות חברתיות וחסימת קישורים לאתרים מסוימים.

מרכז סעיד
הקרדיולוג ד"ר סלים חלבי חזר מכנס מחלות הלב בסן דייגו שבקליפורניה
21/06/2015,  מאת: פורטל הכרמל

סלים חלביגישות וטיפולים חדשים להיפר כולסטרולמיה, החלפות ותיקוני מסתמים אורטאליים ומיטראליים בגישה לא ניתוחית באמצעות צנתור, ועוד נושאים מעניינים נדונו בכנס ACC אחד הכנסים הקרדיאליים החשובים בעולם המתקיים אחת לשנה בארה"ב, ד"ר סלים היה שם.

החיילים והקצינים הדרוזים בחיל התקשוב
19/06/2015,  מאת: חנן חלבי

דרוזים בחיל תקשובסמל אדם שווי מכפר סמיע וסגן אייל עבאס מג'וליס וסרן מוחלס סלאמה מחורפיש, לכל אחד יש מטרה להגיע ובעיקר להביא את שאר בני העדה הדרוזית המתגיסים לעמדה בה הם משרתים בחיל התקשוב, שוחחנו עם השלושה.

אויר חדש חיים חדשים
19/06/2015,  מאת: פורטל הכרמל

צנתור ריאותנותנים מענה למחלה חסרת טיפול, לראשונה בצפון באמצעות צנתור חדשני בבית חולים כרמל, הוחדרו קפיצים קטנים לתוך חלל הריאות של חולה, הרחיבו אותם ואפשרו לאוויר הכלוא להשתחרר, החולה "זה לא יאומן שאני יכול לנשום כמו כולם".

אסואן אבו חמוד
הזמר זוהיר פרנסיס חשוד בהעלמת עסקאות של מיליוני שקלים
17/06/2015,  מאת: פורטל הכרמל

זוהיר פרנסיסזוהיר פרנסיס (50) מחיפה, אחד מהזמרים המובילים במגזר הערבי בארץ ובחו"ל, נעצר שלשום על ידי יחידת החקירות מכס ומע"מ חיפה בחשד כי העלים עסקאות של מיליוני שקלים בשנים האחרונות.

ירדן מעוניינת לספח אליה את אזור סווידה
14/06/2015,  מאת: פורטל הכרמל

סווידהמקורות פורטל הכרמל חושפים שירדן מעדיפה לספח את כל אזור סווידה והר הדרוזים אליה ושאר השטח הגובל עם ישראל יהיה גבול פתוח שישראל תפקח עליו, ההצעה עולה נוכח ההתדרדרות במצב הקיים והאיום על הר הדרוזים. 

החלת חוק סגירת תיק בהסדר מותנה על עבירות שבסמכות התביעה המשטרתית
14/06/2015,  מאת: פורטל הכרמל

הכרמלעל המשטרה, המשרד לבטחון פנים ומשרד האוצר להסדיר את ההיבטים התקציביים שיאפשרו את יישומו של חוק סגירת תיק בהסדר מותנה גם על עבירות שבסמכות התביעה המשטרתית, וזאת תוך 3 חודשים.

נסיב חלבי ובניו
כתבות נוספות...
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 5125

מרכז סעיד

אדיב חשמלמנהל חלבי

הודעה לקרקעות

משתלת מנסורמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
פורטל הכרמל
פורטל הכרמל
מודעות פרסוםרדיו חיפה

רולה מריח