מכבסת המבשם
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות ברכות מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר
מבזקים
קוקה דליה

רהיטי מעדי

עורך דין באסם כמאל2

אולמי שפיק


מאגד הלון


סקר
האם יש לכם כוונה להבחר לתפקיד ציבורי ?
 

שונות
רהיטי מעדי2
מזג האוויר ההפכפך של חודש מאי הוציא את הנחשים ממחילותיהם
27/05/2015,  מאת: פורטל הכרמל

הכשת נחשבשל מזג האוויר החם והיבש, מתעוררים הנחשים מתרדמת החורף ומגיחים ממחבואיהם, ההכשות של תום עונת האביב הן המסוכנות ביותר, והכשה עלולה לסכן חיים, איך מתמודדים עם התופעה.

היערכות לגל החום שפוקד אותנו היום
27/05/2015,  מאת: פורטל הכרמל

הכרמללאור הזינוק בטמפרטורות וגל השרב, במד"א ממליצים להרבות בשתיית מים, להקפיד על מנוחה במקום מוצל ולהימנע מפעילות ספורטיבית, בכיבוי אש נערכים לטפל בשריפות.

הקשר בין מכתב מנשיא רוסיה פוטין לניתוח שעבר קשיש בן 93
26/05/2015,  מאת: פורטל הכרמל

דר ברוסקין ודר עלי עם המנותח נתןבמצעד הניצחון בתל אביב צעדו בגאווה מאות מלוחמי מלחמת העולם השנייה. אבל אחד הלוחמים הנחשב כגיבור במלחמה מול הנאצים בלט מעל כולם. זה היה חאין נתן (נוסון) שחגג לא מזמן את יום ההולדת ה 93 שלו.

דהב
לשנות את המציאות המרה
27/05/2015,  מאת: פורטל הכרמל

תאונהקבוצות הנוער של אור ירוק יחד עם בנות השירות האזרחי ומתנדבים נוספים, לקחו על עצמם משימה, להפחית את מספר תאונות החצר בכפרים, תופעת תאונות החצר גבתה את חייהם של עשרות פעוטות בשנים האחרונות.

בית המשפט רב הדלתות אין צדק יש חוק! האמנם?
25/05/2015,  מאת: נדב נישרי

בית המשפטהעומס הבלתי אפשרי בבתי המשפט, מיעוט השופטים המכהנים, ריבוי עורכי הדין המעורבים ,הביורוקרטיה הגורמת לסחבת  וההתמודדות של שופטים עם כתיבת פסקי דין הם "מכת מדינה" שמערכת המשפט מנסה להתמודד איתה.

אל"מ וג'די סרחאן:"אז למה בכל זאת זה קורה עכשיו?"
22/05/2015,  מאת: חנן חלבי

אלוף משנה וגדי סארחןטור של ראש מנהל אוכלוסיות, אל"מ וג'די סרחאן, בנוגע לסגירת גדוד "חרב" הפסקת הגיוס לגדוד חרב, בשנתיים האחרונות אנחנו רואים פחות ופחות חיילים משובצים ביחידות לוחמות אחרות ובמסלולים השונים שהצבא מציע למרות שהם מאוד רוצים זאת"

האוניברסיטה הפתוחה 2
אירוויזיון 2015 השיר הישראלי שוב לא זכה
23/05/2015,  מאת: פורטל הכרמל

נדב גדג' גמר האירוויזיון נדב גדג' שייצג את ישראל עם השיר Golden Boy לא זכה בהצבעה של מדינות אירופה שהעדיפו לתת את הנקודות לשבדיה, רוסיה ואיטליה, למרות שהשיר הישראלי היה מהטובים בתחרות אבל ככל הנראה שהשיקולים הפוליטיים הם שמנצחים, שוודיה המנצחת לשנת 2015

תינוקות שננטשו זוכים לחיבוק
22/05/2015,  מאת: פורטל הכרמל

תינוקמרגש עד דמעות לראות את פיות החיבוקים מעמותת חיבוק ראשון שהחלה לפעול בבית חולים רמב"ם, אלה אותם תינוקות שמספרם הולך וגדל בכל שנה ועכשיו זוכים לחיבוק ראשון שיפצה אותם לפחות בשלב הזה.

הכבאים שהפתיעו את ל'
21/05/2015,  מאת: פורטל הכרמל

הכבאים ולרוב הילדים חולמים להיות לוחמי אש. אחד מהם הוא ל' בן השנתיים וחצי שעולם הכבאות מצית את דמיונו, ל עבר השתלת כליה ולוחמי האש הפתיעו אותו והגיעו עם רכב הכיבוי על אורותיו המהבהבים אל בית החולים לקבל את פניו. 

רהיטי מעדי2
חשש לרצח המוני בתדמור,400 אזרחים נורו ע'י דאע"ש
24/05/2015,  מאת: פורטל הכרמל

הטלוויזיה הסורית מספרת כי 400 אזרחים נורו למוות במרכז העיר תדמור. לפי הדיווחים מהטלוויזיה הסורית יש חשש כי האזרחים, רובם נשים וילדים, "הוצאו להורג" בידי אנשי המדינה האסלאמית.

חיים כמו באגדות
20/05/2015,  מאת: פורטל הכרמל

דר וולפיששחרורה תוך 10 שעות של הדוכסית היפהפייה קייט מידלטון ובתה מבית החולים מעלה את השאלה האם ייתכן הדבר גם מחוץ לעולמן של נסיכות אמיתיות? ד"ר אסנת וולפיש, אחראית היחידה להריון בסיכון גבוה, המרכז הרפואי הלל יפה על השיקולים בשחרור יולדות.

שני כפרים דרוזים באזור סויידה נפלו לידי דאע"ש
19/05/2015,  מאת: סמיר חלבי

דרוזים בכפר אלחוקףהלילה שבין שני לשלישי תקפו כוחות גדולים של דאע"ש שני כפרים דרוזים בצפון מזרח סויידה כפר אלחקף וכפר אלבסאנה, הלחימה נמשכה שעות ארוכות, בלחימה נהרגו אזרחים דרוזים ואנשי דאע"ש, לפרטים

מרכז סעיד
הרמטכ"ל החליט לפזר את גדוד חרב
18/05/2015,  מאת: פורטל הכרמל

חיילי גדוד חרבהרמטכ"ל רב-אלוף גדי איזנקוט, החליט לפני זמן קצר, לפרק את הגדוד הסדיר הדרוזי 299, על כל יחידותיו, אייזנקוט נענה לדרישות לפרק את הגדוד בשיתוף ובהתייעצות עם מפקדים, בכירי העדה ומנהיגיה הרוחניים.

גברים נוטים להוריד יותר אפליקציות
19/05/2015,  מאת: פורטל הכרמל

אייפוןשיטה לחיזוי מין המשתמש בעזרת חיישני התנועה אשר קיימים במכשירי האנדרואיד, שיטה זו יודעת ללמוד לבד את התנהגות המשתמש ואף להציג נתונים מעניינים אודות שינויים בדפוסי שימוש אצל גברים ונשים.

כך תישמרו מפני סכנות החום הכבד
20/05/2015,  מאת: פורטל הכרמל

לאור הזינוק בטמפרטורות ומזג האוויר ההביל שפוקד את ישראל, מפרסם היום מד"א הנחיות לציבור על מנת לצמצם נזקים אפשריים בגוף מפאת מזג האוויר החריג

דהב
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 5081

coka דליה

משתלת מנסור

נשירת שיער

מנהל חלבי

אדיב חשמל

מתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
אדיב חלבי, חשמלאי רכב
אדיב חלבי, חשמלאי רכב
מודעות פרסוםרולה מריח

רדיו חיפה