מכבסת המבשם
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות ברכות מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר
מבזקים
רדואן נטור

באבקום

אוסאמה חלבי

לביב נסראלדין

מותקאל חלבי


נדים קבלאן

רדיו חיפה


סקר
האם את/ה מאמין/ה לראש הרשות שלכם ?
 

שונות
במקרה של שבץ מוחי בכל דקה שחולפת נמחקים שני מיליון תאים במוח
28/11/2015,  מאת: פורטל הכרמל

אינסה לאזרובאינסה לאזרוב בת 93 מחיפה עשתה היסטוריה כשהפכה למטופלת המבוגרת ביותר בישראל שעברה צנתור מוח לטיפול בשבץ, וחזרה לתפקוד מלא, ההליך המורכב בוצע בהצלחה ברמב"ם.

ביטוח לאומי ישלם מאות מליוני ש"ח לאזרחים שלא מימשו זכויותיהם
26/11/2015,  מאת: פורטל הכרמל

הכרמלאזרחים רבים אינם מודעים לזכויותיהם וטרם מיצו אותם, הביטוח הלאומי מגלה כוונות טובות בנדון ויוזם פניה לאלפי זכאים לגמלאות וקצבאות, כדי להביא למיצוי זכויותיהם.

אלפי מטבעות ופריטים עתיקים נתפסו בביתו של אספן עתיקות
26/11/2015,  מאת: פורטל הכרמל

המטבעותבמבצע של מפקחי היחידה למניעת שוד ברשות העתיקות יחד עם בלשי משטרה, נתפסו למעלה מ-3000 מטבעות עתיקים, וכן חפצי עופרת, חרס ומתכת עתיקים, שמייצגים כ-2500 שנות שלטון בארץ ישראל, בביתו של אספן עתיקות.

מחקר חדש: אומגה 3 טובה גם לפרים ולא רק לבני אדם
26/11/2015,  מאת: פורטל הכרמל

מרעהתרומתה של חומצת השומן אומגה 3 לבני אדם, כגורם המסייע בהפחתת הסיכון לחלות במחלות, משפר את כושר הקשב והריכוז, תורם להתפתחות ועוד ידועה ומוכרת, כעת מסתבר שאומגה 3 תורמת גם לפרים ובפרט לפוריותם.

מטוסים רוסיים מפציצים כל מטרה טורקית שנעה בתוך סוריה
27/11/2015,  מאת: פורטל הכרמל

נשיא רוסיה ולדימיר פוטין אומר דבר אחד, אבל מבצע דברים אחרים לגמרי, פוטין אומר, כי רוסיה לא תלך למלחמה עם טורקיה למרות שזו לדבריו 'תקעה סכין בגב' הרוסי, ולמרות 'שבגדה' בידידות שבין שתי המדינות.

מכר לתושב עזה חומרים היכולים לשמש למטרות טרור
25/11/2015,  מאת: פורטל הכרמל

מעצרבעל מפעל נעצר בחשד שמכר לסוחר מעזה חומר אסור, תוך שהוא משנה את התווית של החומר על מנת שניתן יהיה להכניסו לרצועה, מהחקירה עלה חשד לעבירות הלבנת הון.

קניון אמין כיוף אמצעי
קדחת מלטה ממשיכה להתפשט
23/11/2015,  מאת: אמלה חלבי

פרותועדת הבריאות של הכנסת קיימה  דיון מעקב בטיפול משרדי הממשלה והרשויות בהתפשטות מחלת ברוצלוזיס "קדחת מלטה" בישראל, לאחרונה נודע כי נתגלו 134 פרות חולות ברפת בקיבוץ, השנה נדבקו במחלה כ-250 חולים לעומת כ-600 חולים בשנה שחלפה, רבים מהחולים מהכפרים בצפון.

נגנבה משאית יד שרה כשהיא עמוסה בציוד רפואי בדרכה לנעזרים
25/11/2015,  מאת: פורטל הכרמל

כיסא גלגליםעשרות חולים שציפו לשחרורם המיידי מבתי החולים עומדים בפני שוקת שבורה. חדרי האשפוז הביתיים החיוניים להחלמתם בקהילה כבר הוזמנו על ידם ביד שרה, אך רגע לפני שהציוד היקר הגיע לביתם נגנבה משאית יד שרה על כל תכולתה, ציוד רפואי שנאמד בלמעלה ממיליון ש"ח.

האדם הקדמון בגליל העדיף לאכול פול
24/11/2015,  מאת: פורטל הכרמל

האתר באחיהודזרעים שהתגלו בחפירות בגליל מעידים כי האדם הקדמון שחי כאן לפני 10,000 שנה, העדיף דווקא קטניות בתפריט שלו. לפי חוקרי מכון וייצמן ורשות העתיקות, באזור הגליל התמחו אז בגידול קטניות בכלל, ופול בפרט.

נסיב חלבי
לאכול בריא ולתרום לקהילה
22/11/2015,  מאת: פורטל הכרמל

ספרו של מאלכ הזימהמאכלים לבביים ובריאים, לטבעוניים ולכל אחד, ספרו של מאלכ הזימה מאבו סנאן, הספר היחידי בעולם שמפרט מה הם הערכים התזונתיים שאנו זוכים לקבל בכל מנה שמכינים, מתכונים מהמטבח המסורתי, 50% מהרווחים מהספר הולכים לבעלי צרכים מיוחדים.

הספות התמימות למראה הכילו אוצר
23/11/2015,  מאת: פורטל הכרמל

הברחת טבקכל יום מתגלה עוד ועוד שאין סוף ליצירתיות בני אדם, בודקי מכס אשדוד תפסו מכולה ובה כ-50 ספות בהן הוסלקו כששה טון טבק לסיגריות. תשלום המס הנדרש עבור כמות כזו עומד על כשני מיליון שקלים.

מסתמן שאלימות נגד נשים בירידה חדה במגזר הדרוזי
22/11/2015,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהכאשר מסתכלים לדוחות המתפרסמים מגלים שמאות אלפי נשים וילדים נמצאים במעגל האלימות בקרב העדות השונות בישראל, בקרב הנשים הדרוזיות ירידה עד אפס, זה לא בגלל שאין אלימות זה בגלל שנשים לא מגישות תלונות במשטרה.

למה נשים הולכות עם שפם?
23/11/2015,  מאת: פורטל הכרמל

צוות הרופאיםזה ממש לא שיגרתי שכולם הולכים עם שפם שציירו להם, מדוע החליטו רופאים, אחים ואנשי צוות במחלקה ובמרפאה האורולוגית במרכז רפואי העמק לגדל שפם? ולאמץ את הקמפיין "מובמבר", הדבר יצר שיח מעניין.

תשתית ראייתית להטרדה מינית ומעשים מגונים כנגד ראש מועצת עוספיה וגיה כיוף
22/11/2015,  מאת: פורטל הכרמל

להב 433אגף החקירות והמודיעין להב 433 ביאח"ה סיים את החקירה בחשד לכך שראש מועצת עוספיה וג'יה כיוף, ביצע עבירות של הטרדה מינית ומעשה מגונה כלפי עובדת מועצה לשעבר בעת שעבדה תחת מרותו בין השנים 2010-2012, "המשטרה אינה הגורם המחליט" אומרת עו"ד תמי אולמן המייצגת את ווג’יה כיוף

אתם לא מכירים אותה אבל היא הורגת
20/11/2015,  מאת: פורטל הכרמל

עישוןכיף להחזיק סיגריה ולעשן, לאלה שחושבים שסיגריה היא חלק בלתי נפרד מחייהם, חשוב שכל מי שמעשן ויש בקרבתו אנשים מעשנים, שיכיר את המחלה הבלתי מאובחנת שציבור המעשנים אינו מודע  לה.

נסיב חלבי
כתבות נוספות...
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 5501

קניון אמין כיוף אמצעי

קוקה

אימאן שאמי והב

מנסור סנטר

ESM

מתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
פלטיניום
פלטיניום
מודעות פרסום

רולה מריח