סרור חלבי
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות ברכות מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר
מבזקים
יונס ווהבה

שפיק

רדואן נטור


א.ב תעופה

נסיב חלבי מספר 2

עורך דין באסם כמאל

מאגד הלון


סקר
האם אתם בעד כניסה לתאגיד המים והביוב פלגי מוצקין?
 

שונות
אנס חדיד
רפואה מעולם אחר
26/01/2015,  מאת: פורטל הכרמל

קרדיולוגיםתחת קורת גג אחת נפגשו הקרדיולוגים ומנתחי הלב של בית חולים כרמל עם רופאי הקהילה של מחוז חיפה וגליל מערבי משלומי וגוש שגב שבצפון ועד חיפה וזיכרון יעקב בדרום.

הסכם פשרה הסדר בין משרד הביטחון לארגון נכי צה"ל
25/01/2015,  מאת: פורטל הכרמל

בר בדליההסדר בין משרד הביטחון לארגון נכי צה"ל, אחוזי הנכות של נכי צה"ל יעוגלו כלפי מעלה, יקבלו מענקים בסך אלפי שקלים, עשרות אלפי נכי צה"ל אשר נקבעה להם בעבר דרגת נכות שאינה מספר שלם וזו עוגלה כלפי מטה ייהנו כעת מתיקון קבוע

בלדה לדרוזי טומי בירושלים
24/01/2015,  מאת: מוניר דאהר

הנשיא וטומירבי עקיבא אמר: ״ואהבת לרעך כמוך״ וזאת היא תמצית התורה על רגל אחת. לדאבוננו, קומץ של פושטקים, פושעים התנפלו בירושלים על החייל המשוחרר הדרוזי, טומי חסון, מאחר ודבר בערבית, בשפת האם שלו. בהתנהגות הזו נחמץ לבו של כל בר דעת שעתיד המדינה מול  עיניו.

נסיב חלבי ובניו
לידה נדירה ובלתי צפויה
25/01/2015,  מאת: פורטל הכרמל

הפראמדיק אייל הלפמן במוקד החירום והמבצעים של מד"א כרמל התקבלה שיחה על אישה בשנות ה-30 לחייה והכורעת ללדת בביתה ביישוב הסמוך לחיפה, פראמדיק מד"א ילד בהצלחה תינוקת שהייתה בסכנת חיים לאחר שנלכדה במצג עכוז.

4 חשודים נוספים בפרשת השחיתות הציבורית
26/01/2015,  מאת: פורטל הכרמל

בכיר במשרד פרסום, בעל חברה ו-2 עובדות בשירות הציבורי עוכבו לחקירה במסגרת פרשת החשד לשחיתות בכירים בשירות הציבורי הנחקרת בלהב 433

מחקר ראשון מסוגו חושף את סכנות ספורט גלישת העפיפונים
24/01/2015,  מאת: פורטל הכרמל

גלישה בחיפהאחד ממוקדי הגלישה הידועים בישראל, נמצא באזור חיפה, הודות למבנה הייחודי של החוף מול הר הכרמל והרוחות שנוצרות בגינו, מהמחקר עולה כי הגולשים לא מתמגנים כצורך וסובלים מפציעות שדומות למקרי טראומה של תאונות דרכים ונפילה מגובה.

נאסר הלון
הרוג בשריפה בדירת מגורים בחיפה
25/01/2015,  מאת: פורטל הכרמל

לוחמי האש מחוז חוף יש על מי לסמוך, ארבעה צוותי לוחמי אש מתחנה אזורית חיפה בראשותו של רשף ישראל גירון פעלו בשריפה אשר פרצה בדירת מגורים ברחוב אלנבי בחיפה.

צעירים מדליה ועוספיה מאושפזים בגלל שימוש בסם נייס גאי
22/01/2015,  מאת: כאמל והבה

סמיםבשקט בשקט מספר גדול של צעירים מדאלית אל כרמל ועוספיה אושפזו בשבועות האחרונים בבית חולים לחולי נפש באזור חיפה, לאחר שנטלו סם נייס גאי, תופעה מסוכנת שהמשטרה חוקרת.

טקס קבלת תואר בוגר אוניברסיטת חיפה ל53 חניכי קורס קצינים
25/01/2015,  מאת: פורטל הכרמל

53 חניכי קורס קצינים סיימו תואר אקדמי, במסגרת טקס שהתקיים באוניברסיטת חיפה קיבלו החניכים את התואר, מפכ"ל המשטרה: "אתם ההון האנושי של ארגוננו ושל החברה בישראל"

אנס חדיד
מענקי מחקר לארבעה רופאים מהמרכז הרפואי לגליל
22/01/2015,  מאת: פורטל הכרמל

בית חולים נהריהמענקים בסך 1.4 מיליון שקלים מועמדים לרופאים צעירים ולחוקרים מהגליל מתוך מטרה לקדם את הרפואה באזור הצפון. ארבעה מהזוכים במענקים השנה הם מהמרכז הרפואי לגליל.

מעצר עד תום ההליכים הוא הישג?
22/01/2015,  מאת: פורטל הכרמל

ביינישהשופטת דורית בייניש ביום עיון של הפקולטה למשפטים באוניברסיטת חיפה: "אם המשטרה רואה כיעד להשיג כמה שיותר מעצרים והיא לא יכולה לעשות יותר בפיקוח על חלופות מעצר בגלל העדר משאבים, אז התוצאה היא הרבה מאוד מעצרים מיותרים".

לחץ דם הסיפור האישי
21/01/2015,  מאת: מאלכ הזימה

בדיקת לחץ דםהגוף שלנו כל הזמן משדר לנו איתותים על המצב הבריאותי שלנו, לגבי התפתחותה של מחלה מסוימת, חוסר אבחנה והתעלמות יגרמו להחמרה במצב.

אלואד חדר נסר אלדין
מתווים את הדרך לפרויקט יזמים צעירים
22/01/2015,  מאת: פורטל הכרמל

יזמים צעיריםאיגוד ערים להגנת הסביבה אזור מפרץ חיפה, בשיתוף ארגון יזמים צעירים, המשרד להגנת הסביבה והחוג לניהול משאבי טבע וסביבה באוניברסיטת חיפה, מלווה את פרויקט יזמים צעירים, בתכנית חינוכית ייחודית הצפויה בהמשך להתקיים ברחבי הארץ.

"חיי תושבי עוספיה וחיי ילדינו בסכנה גדולה"
20/01/2015,  מאת: אמין זאהר

כלבים בכרמללכל אימא ולכל אבא, הכותרת !! לא ביקורת, זאת עובדה ומציאות מאיימת על כל מי שחי, עובר ומבקר בעוספיה, גופות רקובות של חיות בכבישים ובצידי הכבישים, הסכנה כאן.

נושמים את החורף
21/01/2015,  מאת: פורטל הכרמל

פרופ אילנה דואקהחורף בעיצומו ושפעת ודלקות אוזניים וגרון הם חלק בלתי נפרד ממנו, סיבוכי שפעת מסוגלים לגרום גם למוות ולכן לא כדאי להזניח. "זיהוי ואבחון נכון של בעיות האף האוזן והגרון מאפשרים טיפול מהיר ומוצלח במחלות החורף" אומרת פרופ' אילנה דואק.

נאסר הלון
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 4857

נאסר הלון

אנס חדידמכללה ערבית חיפה

הודעה לקרקעותמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
משתלה, צמחים, פרחים בגני אמירל
משתלה, צמחים, פרחים בגני אמירל
מודעות פרסום

רדיו חיפהרולה מריח