מכבסת המבשם
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות ברכות מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר
מבזקים


בושרא נסראלדין

לביב נסראלדין


אולמי שפיק

איחוד הצלה

רדיו חיפה

פורטל הכרמל פייסבוק


סקר
האם אתם מעדיפים חיי נשואין או רווקות ?
 

שונות
coka דליה
תושב עוספיה הפר את תנאי שחרורו ויצא לצוד דורבנים
29/07/2015,  מאת: פורטל הכרמל

דורבניםתושב עוספיה נלכד ע"י שוטרי תחנת רכס הכרמל בפיקודו של רפ"ק רוני כהן כשהוא צד דורבנים, מתברר שאותו תושב שוחרר ע"י ביהמ"ש בתנאים מגבילים בגין אותה עבירה.

ארבעה זוגות תאומים בסופ"ש אחד
29/07/2015,  מאת: פורטל הכרמל

לידת התאומיםסוף שבוע שמח ורועש היה השבוע במחלקת היולדות של ביה"ח כרמל, 4  זוגות תאומים חמודים בריאים וחייכנים נולדו בשעה טובה בחדרי הלידה של כרמל, אחד מאבות התאומים הוא הרופא שטיפל ביולדות התאומים וגם בתאומים שלו.

קנאביס רפואי ימכר בבתי המרקחת באישור רופא
27/07/2015,  מאת: פורטל הכרמל

קנאביסתפנית במדיניות של משרד הבריאות, חולים יוכלו לקבל קנאביס רפואי בבתי המרקחת על פי מרשם של רופאים מומחים, כך הכריז באופן דרמטי סגן שר הבריאות, ח"כ יעקב ליצמן בוועדה למאבק בנגע הסמים.

סאאד חלבי
מבט לחוות הטורבינות ברמת הגולן
27/07/2015,  מאת: פורטל הכרמל

חוות טורבינות גולשי פורטל הכרמל מוזמנים להכיר את חוות הטורבינות בין היתרון והחיסרון של המקום, ניתן להגיע לחווה דרך כביש סובב גולן בגבול ישראל סוריה, מומלץ לבקר במקום המשקיף על דרום סוריה ודרום רמת הגולן.

פקחים במקום שוטרים
28/07/2015,  מאת: פורטל הכרמל

דליהחוק חדש יאפשר לפקחים עירוניים של הרשויות המקומיות, לרשום דוחות ולהטיל קנסות על נהגים, שתועדו במצלמות אכיפה, כשהם נוסעים בנתיב התחבורה הציבורית, בניגוד לחוק.

גל חום בכל רחבי הארץ
28/07/2015,  מאת: פורטל הכרמל

הכרמלמשרד הבריאות מודיע לציבור הרחב ובפרט לאוכלוסיית הקשישים ,כי על פי דיווח של השירות המטאורולוגי ישרור בימים הקרובים 30/7 -5/8 גל חום כבד ברוב חלקי הארץ, המלצות על נקיטת צעדי זהירות למניעת נזק בריאותי בעקבות גל החום הצפוי.

מרכז סעיד
מחלות לא מכירות גבולות
27/07/2015,  מאת: פורטל הכרמל

הצפוןלאור התפרצות נוספת של מחלת שפעת העופות ברצועת עזה, מזהיר משרד החקלאות את בעלי הלולים ובעיקר אלה הגובלים בשטחי הרשות לנקוט משנה זהירות, לדווח על כל תמותת עופות חריגה ולאשר מראש הובלת עופות. 

שלוש התפתחויות אפשרו לאסד לשאת נאום כזה
27/07/2015,  מאת: תיקדבקה

תמונה לדוגמהמה אסד לא אמר בנאומו: מארגן מחדש את הצבא הסורי ל-3 אגרופי קומנדו משוריינים שיהיו תחת פיקוד איראני, מהיום הראשון למלחמה טען אסד, כי הוא נלחם נגד טרור מוסלמי

השלום שעושה ד"ר אבו אל-עייש בישראל
27/07/2015,  מאת: פורטל הכרמל

אבו אל-עיישאחרי ששלוש מבנותיו נהרגו במהלך מבצע "עופרת יצוקה", הפך ד"ר עז א-דין אבו אל-עייש, רופא עזתי שעבד במשך שנים בבתי חולים בישראל, לשגריר של שלום ודו-קיום, הסיפור הטרגי שלו הפך למסע הסברה לשלום.

עידן 2
אובמה נתן אור ירוק לטורקיה להפציץ חיילי ארה"ב לשעבר הנלחמים עם הכורדים נגד דאע"ש
27/07/2015,  מאת: פורטל הכרמל

מקור עיתונאי בארה"ב מפרסם ידיעה מדהימה: "אובמה נתן אור ירוק לטורקיה להפציץ גם את חיילי ארה"ב לשעבר הנלחמים עם הכורדים נגד ארגון דאע"ש.בתחילת השבוע הפציצו מטוסי קרב תורכים מחנות בצפון עיראק שייכים ללוחמי YPG הכורדים
 

הנקה מקטינה את הסיכון לחלות בליקמיה
26/07/2015,  מאת: פורטל הכרמל

הנקההנקה במשך שישה חודשים ויותר מקטינה ב 19% אחוזים את הסיכון לחלות בליקמיה: מחקר חדש אשר ניתח שמונה עשר מחקרים ממדינות שונות בעולם, שבחנו כ-28 אלף ילדים, מצא כי הנקה יכולה להוריד את הסיכון לחלות בליקמיה בילדות.

עוד ועוד רחובות אדומים
26/07/2015,  מאת: פורטל הכרמל

רחובכ-41% מההרוגים בתאונות דרכים בשנת 2014, נהרגו בתאונות דרכים בערים. משטרת ישראל סימנה 135 רחובות כ"אדומים", בהם שיעור תאונות הדרכים והנפגעים גבוה במיוחד.

נסיב חלבי ובניו
ניתוח דחוף ומורכב הציל את חייו של בן חמש שנפל מגובה 10 מטרים
25/07/2015,  מאת: פורטל הכרמל

נפילה מגובהחייו של ילד בן חמש, תושב הצפון ניצלו הודות לניתוח מורכב שעבר במרכז הרפואי לגליל בנהריה לטיפול בחבלת ראש קשה ומשמעותית ממנה סבל, לאחר שנפל מגובה של 10 מטרים בביתו.

חיילים וילדים משקמים את נחל תנינים
26/07/2015,  מאת: פורטל הכרמל

שיקום נחל תניניםחניכי קייטנות הגן הסולארי בבנימינה ו-60 חיילות וחיילים מאוגדה 36 של חיל השריון בצה"ל השתתפו בפרויקט בעל חשיבות היסטורית למען הסביבה שבה הם חיים, למען שיקום נחל תנינים.

תא"ל דוד מנחם מבקר בביתו של שיך מוופק טריף
24/07/2015,  מאת: פורטל הכרמל

תא"ל דוד מנחםראש המנהל האזרחי, תא"ל דוד מנחם, וסגל הפיקוד הבכיר של המנהל האזרחי, ערכו ביקור אצל ראשי העדה הדרוזית בישראל, במטרה לחזק את הקשר בין היחידה לבין העדה וללמוד עליה.

מרכז סעיד
כתבות נוספות...
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 5203משתלת מנסור

קמיליה תכשיטים

מתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
סטודיו אל אמל
סטודיו אל אמל
מודעות פרסום

עורך דין באסם כמאל2

רולה מריח

אדיב חשמל